Koszty dostawy

1. DOSTĘPNOŚĆ PRODUKTÓW i CZAS WYSYŁKI

W opisie wszystkich produktów znajduje się informacja odnośnie dostępności. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje te odpowiadały rzeczywistości i były jak najbardziej rzetelne. Produkty, przy których znajduje się informacja "duża ilość" powinny być dostępne od ręki. Zamówienia zawierające produkty dostępne staramy się wysyłać w przeciągu 1-2 dni roboczych od momentu otrzymania:
- zamówienia (gdy wybrali Państwo pobranie),
- płatności (gdy wybrali Państwo przedpłatę).

Kurierzy z reguły dostarczają paczki w ciągu 1-2 dni roboczych od momentu ich wysłania przez nasz magazyn.

W przypadku produktów, przy których widnieje informacja "dostępny na zamówienie", czas oczekiwania wynosi z reguły od 2 do 8 tygodni. W sporadycznych przypadkach może się okazać, że czas ten będzie krótszy. W przypadku zainteresowania konkretnym produktem, przy którym widnieje informacja "dostępny na zamówienie" serdecznie zachęcamy do kontaktu pod numerem +48 535 175 444 , bądź e-mailem (sklep@vents24.pl). Sprawdzimy wówczas spodziewany czas oczekiwania na dany produkt.


2. DOSTAWA / ODBIÓR OSOBISTY

W zależności od ilości, wagi i objętości zamawianych przez Państwa produktów, wybranej formy płatności i własnych preferencji, można wybrać jedną z form dostawy:

  • Najszybciej i najbezpieczniej:
    Firma kurierska - dostawa jest realizowana przez profesjonalną firmę kurierską (najczęściej wysyłki realizujemy za pośrednictwem DPD, DHL lub GLS). Wybranie kuriera oznacza wygodę i pewność, że Państwa zamówienie dotrze na czas za niewygórowaną cenę.

    Dla zamówień do 1500zł brutto możliwe jest wybranie opcji "pobrania", tj. zapłaty kurierowi w momencie dostawy towaru do Państwa. Wybranie tej opcji wiąże się jednak z nieco większym kosztem dostawy.

    Dla zamówień powyżej 1500zł brutto oferujemy Państwu darmowy transport

  • Najłatwiej:
    Odbiór osobisty ­to najłatwiejszy sposób odbioru zamówionych towarów - zapraszamy do siedziby firmy pod adres: Trakt Lubelski 195, 04-202 Warszawa. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-17.00. Przy odbiorze osobistym nie ponoszą Państwo dodatkowych kosztów transportu.3. KOSZT DOSTAWY

Całkowity koszt dostawy zamówienia wylicza się automatycznie w zależności od ilości, wagi i gabarytów wybranych przez Państwa elementów oraz w zależności od deklarowanej formy dostawy i metody płatności. W podsumowaniu będzie widoczna dokładna wartość do zapłaty. Poniżej znajduje się lista standardowych kosztów dostawy, wraz z szacunkowym czasem dostarczenia zamówienia od momentu wysyłki:

Sposób dostawy

Przedpłata
(przelew lub płatność online)

Pobranie

Czas dostarczenia
(liczony od momentu wysyłki)

Firma kurierska
(zamówienie o wartości
do 1500zł brutto)

od 16,49 zł brutto

od 26,39 zł

1-2 dni robocze

Firma kurierska
(zamówienie o wartości
powyżej 1500zł brutto)

darmowa dostawa!

niedostępne

1-2 dni robocze

Odbiór osobisty

bezpłatnie

bezpłatnie

-

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl